Pırlanta Yüzük Bozdurma Hesaplama

Pırlanta yüzük bozdurma hesaplama yaptırmak ve ikinci el pırlantalarınızı değerinde güvenle satmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Pırlanta Yüzük Bozdurma Hesaplama

Pırlanta yüzük bozdurma hesaplama yaptırmak ve ikinci el pırlantalarınızı değerinde güvenle satmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pırlanta yüzüğü olan her kadın için önemli ve merak edilen soruları bu yazımızda sizler için bir araya getirerek derledik. Yazımızın devamında bozdurmak istediğiniz pırlanta yüzüklerinize dair merak ettiğiniz soruların cevabına anında ulaşabilirsiniz.

Pırlanta yüzük modelleri, parmağı süslerken diğer yandan şıklığı ve zarafeti ile anında göze çarpan modellerdir. Her ne kadar şık ve alırken de bir o kadar pahalı takılar olsa da diğer yandan pırlanta bozdurma sırasında akıllarda soru işareti bırakan takılar arasında yer alıyor. Çünkü pırlanta yüzüklerinizi ikinci el olarak satmak istediğinizde yüzüğünüzün değeri bazı kriterlere göre hesaplanır.

Pırlanta Tek Taş Satarken Değer Kaybeder mi?

Kadınların en çok araştırdığı konulardan birisi de tektaş pırlanta yüzük bozdurma sonrasında değer kaybedip kaybetmeyeceği konusudur. Ancak bunun için net bir şey söylemek doğru değildir. Şöyle ki; tektaş pırlanta yüzüğünüzün sertifikalı olması ve aldığınız yer çok önemlidir. Eğer adı olan ve bilinen bir kuyumcudan satın aldıysanız kaybedeceği değer oranı daha düşük olacaktır.

Diğer pırlanta takılar gibi pırlanta yüzükler için de sertifika adeta takının kimliği görevini görür. Bu nedenle de pırlanta satmak istediğinizde eğer pırlantanızın sertifikası var ise o halde kaybedeceği değer de azalacaktır. Tüm bunlara rağmen tektaş yüzüklerde ortalama %50 oranında bir değer kaybı görülmektedir.

Pırlanta Yüzük Bozdurma Fiyatları

Ünlü ve tanınan bir kuyumcudan pırlanta yüzük satın aldığınızda öncelikle yüzüğünüzü satarken belirli bir oranda değer kaybedeceğini bilmeniz gerekir. Pırlanta bozan kuyumcular arasında değerler farklılık gösterse de mevcut bir değer kaybının olduğu gerçektir. Bu nedenle de pırlanta yüzüğünü sıfır alırken ödediğiniz ücreti göz önünde bulundurarak yüzüğünüzü ikinci el olarak sattığınızda kar etmeniz pek de mümkün değildir.

Sizler de pırlanta nakite çevirmek yani pırlanta yüzüğünüzü ikinci el olarak güvenilir bir adreste satmak istiyorsanız hemen bize ulaşarak pırlanta yüzüklerinizi minimum değer kaybı ile ikinci el değerinde satabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

PIRLANTA BOZDURMAK FİYAT ALMAK PIRLANTA SATMAK PIRLANTA NAKİTE ÇEVİRMEK ONLİNE PIRLANTA BOZDURMA PIRLANTA BOZDURMA FİYATLARI

Karadeniz Kuyumculuk güvencesiyle marka farketmeksizin İnternet sitemizden pırlanta bozdurma işlemlerini yapabilirsiniz. Online pırlanda bozdurmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Pırlanta bozdur işlemleriniz için hemen bizi arayın ya da whatsapptan yazın.

Son yazılar